PATATAS FRITAS  – PRAWDZIWA UCZTA

Patatas fritas. Bogaty wybór hiszpańskich chipsów w naszym sklepie zapewni Ci możliwość przygotowania najprawdziwszej fiesty z wykorzystaniem oryginalnych składników. Miłośnicy śródziemno morskich smaków z pewnością zauważą różnicę między chipsami Bonilla a la Vista, a zwyczajnymi słonymi przekąskami dostępnymi we wszystkich sklepach. Z pozoru zupełnie normalne, zyskują przy bliższym poznaniu!

To wyjątkowo cieniutko pokrojone cząstki hiszpańskich ziemniaków, pieczone z dodatkiem oryginalnej hiszpańskiej oliwy z oliwek. To dzięki temu są tak wyjątkowo chrupiące i smakują zupełnie inaczej niż wszystkie inne chipsy. Jeśli decydujesz się na serwowanie oryginalnych chipsów z Hiszpanii na swoim towarzyskim przyjęciu lub pikniku, koniecznie postaw je na stół w tradycyjnym opakowaniu Bonilla a la Vista – ten charakterystyczny design białej puszki ze szczelnym zamknięciem, ozdobionej wizerunkiem błękitnej żaglówki przywołuje na myśl wspaniałą, letnią przygodę i zdecydowanie sprzyja rozwijaniu nie tylko smakowych, ale również innych, zmysłowych doznań.

hiszpanskie-chipsy-delikatesy-desabor

PATATAS FRITAS – ORYGINALNE CHIPSY Z HISZPANII

Patatas fritas. Hiszpańska impreza z przyjaciółmi w Twoim własnym domu? A może śródziemnomorski akcent, który zabierzesz ze sobą na wycieczkę w najpiękniejsze zakątki świata? Zawsze warto mieć przy sobie chipsy, które zaspokoją Twój apetyt na słone przekąski, ale w najlepszym możliwym stylu. Bonilla a la Vista to marka z wieloletnią tradycją – serwująca najlepsze hiszpańskie przysmaki przyrządzane według tradycyjnych receptur już od 1932 roku!

Tak duże doświadczenie w kreowaniu smaków nie pozostawi obojętnym żadnego smakosza hiszpańskich potraw. Te chipsy to sposób na to, by przekonać się, że jedzenie chipsów można wznieść na nieco wyższy poziom, stawiając na te najlepsze, przyrządzone z wysokiej jakości składników – w tym przede wszystkim oliwy z oliwek. To właśnie ona gwarantuje niezrównane doznania smakowe i sprawia, że jedząc chipsy, możesz dostarczać sobie cennych składników odżywczych.

PATATAS FRITAS – PRODUKT, PO KTÓRYM WARTO SIĘGNĄĆ

Hiszpania to nie tylko pyszna i pożywna paella, ale również doskonałe wina i atrakcyjne słodkie desery, które z pewnością skradną serca tych, którzy lubią sięgać po tradycyjne przysmaki. Nie zawsze mamy możliwość podróżowania do ciepłych krajów, aby korzystać z całego wachlarza emocji, które ono serwuje, i zajadać się śródziemnomorskimi potrawami przyrządzanymi przez lokalnych kucharzy.

Zawsze jednak można zrobić sobie hiszpańską ucztę we własnym domu – zamawiając po prostu oryginalne hiszpańskie produkty online w naszym sklepie! To fantastyczny sposób na to, by swoje marzenia o delektowaniu się hiszpańskim jedzeniem przekuć w rzeczywistość, i to zupełnie bez wychodzenia z domu.

Zrób wygodne zakupy online lub odwiedź nas przy ul. Chmielnej 106 w Warszawie, aby zapewnić sobie najwyższą jakość i autentyczność tych tradycyjnych hiszpańskich przysmaków.